Fotogalerie 2011

29.1.2011  Dnes jsme po dlouhé přestávce vyrazili na cvičák. Brno se blíží a my jsme potřebovali  "umravnit"  našeho malýho Bigouše. Moc nám chyběl kontakt s ostatními, ale kvůli zimě a sněhu to nešlo. Už aby bylo jaro.....

 Foto  >>   

 

15.2.2011  DUOCACIB Brno 2011. Výstavy sice nedopadly podle našich představ, ale vše vynahradilo opětovné setkání všech našich přátel, včetně hezkého posezení v sobotu večer na penzionu. Baron, sestřička Hetty a bráška Don si odvezli vítězné tituly. My jsme si také, svým způsobem, něco přivezli. Chřipku jako ..., jako Brno. Již od neděle co jsme se vrátili až do teď s ní zápasíme.

 Foto  >>   

 

15.2.2011  Je to neuvěřitelné jak ten čas rychle letí....Big Boy dnes slaví své první narozeniny.

 Foto  >>   

 

26.2.2011 Sobotní odpoledne nás překvapilo krásným počasím. Přijali jsme pozvání slunečních paprsků a vyrazili protáhnout naše ztuhlá těla. Bigoušek nade vše miluje házečku a míček.

Foto  >>   

 

 

24.4.2011 Nádherné velikonoční počasí nás vyzvalo k výletu na krásný zámek Kozel nedaleko Plzně. Bigoušek využil i perfektně udržované zahrady. Velice se mu líbily divoké kačeny, bohužel na zámecké zahradě je zakázán volný pohyb psů. Vše si vynahradil na velké louce poblíž.

Foto  >>   

 

 15.5.2011  Přijali jsme pozvání našich přátel na trenink coursingu. V sobotu ráno jsme tedy vyrazili na zámek v Dolní Lukavici. No tedy spíše "zapomenutý zámek". Další trochu nemilé překvapení bylo, že louka nebyla posekaná celá, ale byl v ní vysekaný koridor. Ale pro nás, kteří jsme coursingem nepolíbení (jak s oblibou používá Laďka), to stačí. Bigouš nás všechny překvapil. V pořadí jako první doběhl až do cíle, neztratil zájem o střepec a vlastně se v koridoru neztratil úplně, jako se to "povedlo" některým před ním. Podle rad již zkušených bychom měli určitě pokračovat. Takže si myslíme, že s touhle správnou partou jsme se neviděli naposledy.

Foto >>   

Připojujeme fotky ostatních účastníků. Foto >>

 

 4.7.2011 Velmi rádi se podělíme o zážitky z dovolené se psem. Bigoušovi se moooc líbilo moře v Caorle (Itálie) a písečné pláže. Střídavě mu od pacek buď stříkala voda nebo lítal jemný písek. Při návštěvě Benátek se mu nejvíce líbili všude přítomní holubi, které chtěl samozřejmě ulovit. No naštěstí si to dal rozmluvit. Bohatě mu to vynahradila několika kilometrová procházka Benátkami.

 Foto >>