AKCE FITMIN FOR LIFE

Představujeme novinku v našem sortimentu Fitmin For Life s novou recepturou 2015. Krmivo pro všechny fáze života Vašeho pejska s jedinečným složením prémiové řady za velmi příznivou cenuNavíc s bonusem: sbírejte Fitmin známky a získejte věrnostní akci 10+1. To znamená, že po odebrání deseti balení 15 kg získáváte jedno balení 15 kg ZDARMA.

 

 

                             - vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst 
                             - výtažek z kořene čekanky působí jako prebiotikum pro podporu střevní mikroflóry 
                             - čerstvé maso a játrový obal na povrchu každé granule garantují výjimečnou chutnost krmiva 
                             - extrakt z juky snižuje zápach výkalů

 

Složení: maso (čerstvé maso /drůbeží, vepřové, hovězí/ - 20%, sušené drůbeží maso 22%, hydrolyzovaná drůbeží játra 3%), pšenice, pšeničné otruby, drůbeží tuk, pšeničná mouka, rýže, pivovarské kvasnice, lososový olej 1%, cukrovarské řízky sušené, sušené jablečné výlisky, dihydrogenfosforečnan sodný, celulósa, čekankový kořen 0,01%, juka 0,005%.

 

 

Novinka krmivo * PLATINUM *

Ať máte Jack Russell Terriera či Zlatého retrívra, pouze z kvalitního masa získá Váš pes optimální energii a životní vitalitu.

Všichni psi mají společného divokého předka, vlka. Jeho geny jim stále kolují v žilách. Mají stále své lovecké instinkty, i když stojí před miskou, kam jim jejich “kořist” servírujeme v malých kouscích. Psi přesně vědí, co chtějí - maso, tak přírodní a tak čerstvé, jak je jen možné. My bychom na tuto skutečnost neměli při výběru vhodného krmiva zapomínat.

  • S krmivem PLATINUM dostane Váš pes přesně to, po čem touží  -  vysoce kvalitní bílkoviny získané minimálně ze 70% čerstvého masa.
  • Superprémiové krmivo PLATINUM je vhodné pro psy jakéhokoliv věku a plemene.

Krmení psa čerstvým masem je často označováno jako BARF. Kvalitní proteiny z čerstvého masa získá Váš pes také díky krmivu PLATINUM NATURAL navíc doplněné také o potřebné vitamíny a stopové prvky. Denní dávka je tedy optimálně vyvážená.

TASTE OF THE WILD

Taste of the Wild - americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce. 

Taste of the Wild je vyroben a přizpůsoben s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Taste of the Wild ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů a koček. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.


Taste of the WIld byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém a hlavně americkém trhu s krmivy.

Taste of the Wild propočítal optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a tím zajistilo optimální vývoj psa, či kočky. Dávkování naleznete na zadní straně balení.

Taste of the Wild je velmi konzervativní v propagaci krmiva, protože si je vědom, že vysoké náklady na marketing a reklamu se výrazně podepisují na ceně produktů.

ARDEN GRANGE

 

Receptura je stále podrobována analýzám s cílem neustrnout ve vývoji a posouvat kvalitu výš a výš .Základní myšlenkou je být nutričně hodnotnějším krmivem, než jsou běžné komerční značky, je stále na prvním místě filozofie výroby. A tak má čerstvé kuře v recepturách svoje pevné místo spolu s vysoce jakostními jednodruhovými masovými moučkami zajišťujícími vysoký podíl živočišných bílkovin.

Vše, co nese značku Arden Grange, je vyrobeno pouze ze surovin nejvyšší kvality, je hypoalergenní a neobsahuje žádná barviva, zchutňovadla nebo konzervanty. Každá formule v sobě nese zdraví prospěšnou skladbu surovin s vysokou výživnou hodnotou, chuťově vynikající a se zřetelným efektem na kondici zvířat. Propagační slogan „ Nutrition Without Compromise - Výživa bez kompromisů“ v sobě nese zásadní informaci: Arden Grange při výběru surovin nehledá kompromisy, nikdy se neodchýlí od konceptu špičkového spolehlivého a bezpečného krmiva a nepodlehne slepé honbě za ziskem.

 

Novinka v sortimentu

Živé krmivo pro terarijní zvířata

-  Cvrček domácí - baleno v krabičkách ( 59,- Kč )

-  Potemník moučný - larvy ( odměrka 8,- Kč )

-  Potemník brazilský - larvy ( kus 3,- Kč )

-  Saranče stěhovavé - cena dle velikosti

-  Šváb obrovský - cena dle velikosti